Zobrazuji všechny 4 výsledky

Zobrazeno 12 24 48

Levandulový slon

259,00 
Levandulový slon Voňavý, levandulí plněný, dekorační polštářek sloník Standa. V nabídce ve třech různých provedení, ušitý ručně, s láskou a péčí v naší dílně ve Starovičkách. Krásný jako dárek nebo dekorace do domu. Potěší malé i velké milovníky levandule.

Symbol štěstí

Slon v různých kulturách napříč celým světem symbolizuje štěstí, klid, vyrovnanost, moudrost, ale i sílu a moc. Náš sloník Standa Vám kromě štěstí přinese také klidný a kvalitní spánek. Je totiž plněný květem levandule lékařské, ta pomáhá zklidňovat tělo i mysl. Sloník je vhodný pro děti (i pro miminka) a dospělé. Polštářek je určený k dekoraci, ale i na hraní. Design sloníka zútulní pokoj, zatímco vůně levandule jej krásně provoní. Jemná vůně navodí uklidňující atmosféru a napomůže ke klidnému spánku.  

Pečlivá ruční práce a kvalitní materiály

Všechny členy levandulové ZOO, stejně jako ostatní šité produkty, šijí naše šikovné švadlenky ze Staroviček a okolí, přímo v naší chráněné dílně. Jsou to holky šikovné, dbají na kvalitu každého jednoho produktu, který z naší dílny odchází. Aby si polštářek udržel své levandulové aroma, je u nás v dílně ihned po ušití zabalený do celofánu. Při šetrné péči Vám tento polštářek může zdobit domov několik let. Aroma levandule zhruba po několika měsících vyprchá, ale polštářek Vám bude dělat radost i nadále.

Péče a čištění 

Polštářek nemá snímatelný povlak, tudíž jej nelze prát v pračce. Doporučujeme omývat pouze povrchově dle našeho šetrného přírodního návodu. V případě většího znečištění můžete polštářek na šetrný program vyprat v pračce (bohužel polštářek po vyprání už nevoní po levanduli). Pokud vůně z polštářku už vyprchala, stačí šáhnout po našem levandulovém olejíčku a jednu až dvě kapky esence kápnout přímo na polštářek. Nebojte, olejíček nenechá skvrnu, protože se postupně odpaří a polštářek bude opět krásně vonět po levandulích.       

Polštář

210,00 
Polštář, 40x 40 cm Šedá látka, 100% bavlna, motiv srdíček

Polštář-povlak

210,00 
Povlak na polštář z čisté bavlny. Bílý podklad a drobné kvítky v modro šedé barvě. 40 x 40 cm

Prostírka

199,00 
Prostírka 38 x 38 cm 100% bavlna, drobné modro šedé kvítky na bílém podkladu, lem- šedá bavlněná krajka