Zobrazuji všech 24 výsledků

Zobrazeno 12 24 48

Svíčka ježek

159,00 

Detailní popis produktu

Hnědá svíčka ve tvaru ježka. Šířka: 10 cm, výška: 7 cm. Opravdu kásná.

Vonná svíčka v plechovce-Nejlepší babičce

149,00 
Luxusní dárková dekorativní svíčka, která krásně provoní prostor a vytvoří příjemnou atmosféru. Pěkný dárek nebo pozornost pro babičku k Vánocům, k svátku, k narozeninám nebo jen tak pro radost. 145g

Vonná svíčka v plechovce-Děkuji

149,00 
Luxusní dárková dekorativní svíčka, která krásně provoní prostor a vytvoří příjemnou atmosféru. Pěkný dárek nebo pozornost, když chcete někomu poděkovat. 145 g

Svíčka Levandule/citron

299,00 
Přírodní sojová svíčka LEVANDULE, CITRON s esenciálními oleji Levandule a Citron zdobena bio bylinkami. Levandule má velmi příjemnou vůni, působí na všechny smysly, zklidňuje je a vytváří klidnou a pohodovou atmosféru, je ideální pro chvíle odpočinku. Mimo jiné se esenciální olej levandule hodí i k dezinfekci vzduchu v místnosti, protože je přirozeně antiseptický. Citron má stejně jako levandule antiseptické účinky, zlepšuje koncentraci, osvěžuje mysl a zlepšuje náladu. Tato svěží bylinkovo-citrusová vůně Vám navodí pocit klidu a pohody a osvěží. Objem: 190 ml Doba hoření: cca 50 hodin Složení: 100% přírodní sojový vosk, 100% přírodní esenciální oleje, bio bylinky

Svíčka RELAX

299,00 

Detailní popis produktu

Sójová svíčka s příměsí přírodních vůní cedru, bergamotu, ho-sho, ylang ylang a pomeranče zdobená sušenými bylinkami a růženínem. Růženín je považován za kámen lásky a harmonie. Růženín může stejně jako ametyst na přímém slunci ztrácet barvu, proto jej nabíjíme ve stínu. Tato vyvážená kombinace esenciálních olejů má osvěžující aroma, která potěší smysly. Jen se na pár minut zastavte, uvolněte svou mysl, vdechněte vůni, připravte se na osvěžení a uklidnění vašich myšlenek.   Doba hoření: cca 30 hodin Složení: 100% přírodní sojový vosk, 100% přírodní esenciální oleje, bio bylinky, bavlněný knot, minerální kamen Vzhledem k ruční práci se může gramáž i zdobení sojové svíčky lehce lišit.

Svíčka NĚŽNOST

299,00 

Detailní popis produktu

Sojová svíčka s příměsí cedru, vanilky a pomeranče zdobená sušenými bylinkami a růženínem. Tato vyvážená kombinace esenciálních olejů má osvěžující aroma, která potěší smysly. Jen se na pár minut zastavte, uvolněte svou mysl, vdechněte vůni, připravte se na osvěžení a uklidnění vašich myšlenek. Objem: 165 ml Doba hoření: cca 30 hodin Složení: 100% přírodní sojový vosk, 100% přírodní esenciální oleje, bio bylinky, bavlněný knot, minerální kamen Vzhledem k ruční práci se může gramáž i zdobení sojové svíčky lehce lišit.

Svíčka OPTIMISMUS

299,00 
Přírodní sojová svíčka OPTIMISMUS s esenciálními oleji Litsea Cubeba a Geranium zdobena bio bylinkami. Litsea cubeba podporuje dobrou náladu, čistí a dezinfikuje vzduch, Geranium je krásná antidepresivní vůně, která uklidňuje a právě tato kombinace esenciálních olejů Vám vykouzlí úsměv na tváři. Objem: 250 ml Váha vosku: cca 190 g Doba hoření: cca 50 hodin Složení: 100% přírodní sojový vosk, 100% přírodní esenciální oleje, vonný olej. Vzhledem k ruční práci se může gramáž i zdobení sojové svíčky lehce lišit.

Vonný vosk-Hebký ručník

85,00 
Lehká, jemná a dokonale povznášející vůně, evokuje jemnou vůni čistého prádla vlajícího na venkovských zahradách. Sytá vůně květů lilií, fialek, kosatců a holandských tulipánů se špetkou levandule, dokonale provoní místnost. Nádherná čistá vůně vás vybízí k relaxaci a uvolnění, nechá vás zapomenout na starostí všedních dní.    1  ČESKÝ VÝROBEK - ryze česká manufaktura, zaměřená na ruční výrobu svíček s dlouholetou tradicí složení: rostlinný vosk s vysokou parfemací | 10% parfemace parfemace: vonný esenciální olej - Winter Fragrance váha: 30 gramů | doba provonění 12 - 15 hodin použití: vonný vosk do aromalamp k decentnímu a dlouhotrvajícímu provonění, bytové vůně jsou vhodné do všech prostor * Vložte vonný vosk do aromalampy, zapalte svíčku a nechte odpařovat. V případě, že je intenzita vůně příliš silná, požíjte pouze polovinu vonného vosku. Nenechávejte hořet bez dozoru.   * Nikdy NEVKLÁDEJTE vonný vosk do znečištěné aromalampy, kde zůstaly zbytky vody a vonného oleje!!!     

Vonný vosk-dětská bavlna

85,00 
Sluncem provoněné bavlníkové pole se špetkou citrónu, vodními akcenty zeleného mechu, kombinované s jemnými bílými květy se spojí v eleganci čisté lehkosti. Obklopte se vůněmi plnými dobré nálady a harmonie. 1  ČESKÝ VÝROBEK - ryze česká manufaktura, zaměřená na ruční výrobu svíček s dlouholetou tradicí složení: rostlinný vosk s vysokou parfemací | 10% parfemace parfemace: vonný esenciální olej - Frozen Cranberry váha: 30 gramů | doba provonění 12 - 15 hodin použití: vonný vosk do aromalamp k decentnímu a dlouhotrvajícímu provonění, bytové vůně jsou vhodné do všech prostor * Vložte vonný vosk do aromalampy, zapalte svíčku a nechte odpařovat. V případě, že je intenzita vůně příliš silná, požíjte pouze polovinu vonného vosku. Nenechávejte hořet bez dozoru.   * Nikdy NEVKLÁDEJTE vonný vosk do znečištěné aromalampy, kde zůstaly zbytky vody a vonného oleje!!!   

Vonný vosk-Zmrzlá brusinka,30g

85,00 
Výrazná a šťavnatá, chladivá a povzbudivá. Sladce šťavnatá vůně zmrzlých brusinek s nábojem lesku. Skvělý způsob, jak si navodíte pocit pohody a relaxace po náročném dni.   1  ČESKÝ VÝROBEK - ryze česká manufaktura, zaměřená na ruční výrobu svíček s dlouholetou tradicí   složení: rostlinný vosk s vysokou parfemací | 10% parfemace parfemace: vonný esenciální olej - Frozen Cranberry váha: 30 gramů | doba provonění 12 - 15 hodin použití: vonný vosk do aromalamp k decentnímu a dlouhotrvajícímu provonění, bytové vůně jsou vhodné do všech prostor * Vložte vonný vosk do aromalampy, zapalte svíčku a nechte odpařovat. V případě, že je intenzita vůně příliš silná, použijte pouze polovinu vonného vosku. Nenechávejte hořet bez dozoru.   * Nikdy NEVKLÁDEJTE vonný vosk do znečištěné aromalampy, kde zůstaly zbytky vody a vonného oleje!!!   

Vonný vosk-Andělská láska,30g

85,00 
Jedinečná vůně, která vás doslova pohltí. Speciální složení dodává vůni na jedinečnosti. Lehce nasládlá vůně noblesního parfému se rychle stala nejoblíbenější vůní.   1  ČESKÝ VÝROBEK - ryze česká manufaktura, zaměřená na ruční výrobu svíček s dlouholetou tradicí   složení: rostlinný vosk s vysokou parfemací | 10% parfemace parfemace: vonný esenciální olej - Frozen Cranberry váha: 30 gramů | doba provonění 12 - 15 hodin použití: vonný vosk do aromalamp k decentnímu a dlouhotrvajícímu provonění, bytové vůně jsou vhodné do všech prostor * Vložte vonný vosk do aromalampy, zapalte svíčku a nechte odpařovat. V případě, že je intenzita vůně příliš silná, požíjte pouze polovinu vonného vosku. Nenechávejte hořet bez dozoru.   * Nikdy NEVKLÁDEJTE vonný vosk do znečištěné aromalampy, kde zůstaly zbytky vody a vonného oleje!!!   

Vonný vosk-Venkovská levandule,30g

85,00 
Lehce kořeněná bylinná vůně levandule Vonný zázrak z jižních svahů francouzské Provence. Bohatou a opojnou vůni květů levandule doplňuje jemný nádech eukalyptu. Příjemná vůně levandule vás bude vybízet k relaxaci a uvolnění. Dopřejte si francouzský luxus přímo u vás doma. 1 ČESKÝ VÝROBEK - ryze česká manufaktura, zaměřená na ruční výrobu svíček s dlouholetou tradicí     složení: rostlinný vosk s vysokou parfemací | 10% parfemace parfemace: vonný esenciální olej - Frozen Cranberry váha: 30 gramů | doba provonění 12 - 15 hodin použití: vonný vosk do aromalamp k decentnímu a dlouhotrvajícímu provonění, bytové vůně jsou vhodné do všech prostor * Vložte vonný vosk do aromalampy, zapalte svíčku a nechte odpařovat. V případě, že je intenzita vůně příliš silná, požíjte pouze polovinu vonného vosku. Nenechávejte hořet bez dozoru.   * Nikdy NEVKLÁDEJTE vonný vosk do znečištěné aromalampy, kde zůstaly zbytky vody a vonného oleje!!!   

Vonný vosk-jasmín a orchidej,30g

85,00 
JASMÍN & ORCHIDEJ | silně vonící vonný vosk Vaše mysl se v mžiku přenese do rozkvetlých zahrad. Neodolatelné květy orchidejí, jasmínu, jemných fialek a růží, jsou namíchány do romantické vůně. Luxusní květinová vůně, díky které se budete cítit pozitivně naladěni. složení:       rostlinný vosk s vysokou parfemací | 10% parfemace parfemace: vonný esenciální olej - Jasmín & orchidej hmotnost:   30 gramů | doba provonění 12 - 15 hodin použití:        vonný vosk do aromalamp k decentnímu a dlouhotrvajícímu provonění, bytové vůně jsou vhodné do všech prostor * Vložte vonný vosk do aromalampy, zapalte svíčku a nechte odpařovat. V případě, že je intenzita vůně příliš silná, požíjte pouze polovinu vonného vosku. Nenechávejte hořet bez dozoru. 1  ČESKÝ VÝROBEK - ryze česká manufaktura, zaměřená na ruční výrobu svíček s dlouholetou tradicí

Vonná svíčka-Dětská bavlna

149,00 
Sluncem provoněné bavlníkové pole se špetkou citrónu, vodními akcenty zeleného mechu, kombinované s jemnými bílými květy se spojí v eleganci čisté lehkosti. Obklopte se vůněmi plnými dobré nálady a harmonie. Stolní svíčka je úžasným doplňkem, který dotváří krásný dojem z voňavého produktu, vhodný také k  zahradnímu posezení jako nepostradatelný společník venkovních luceren.
 
1  ČESKÝ VÝROBEK - ryze česká manufaktura, zaměřená na ruční výrobu svíček s dlouholetou tradicí

Vonná svíčka-Hebký ručník

149,00 
Lehká, jemná a dokonale povznášející vůně, evokuje jemnou vůni čistého prádla vlajícího na venkovských zahradách. Sytá vůně květů lilií, fialek, kosatců a holandských tulipánů se špetkou levandule, dokonale provoní místnost. Nádherná čistá vůně vás vybízí k relaxaci a uvolnění, nechá vás zapomenout na starostí všedních dní.  Stolní svíčka je úžasným doplňkem, který dotváří krásný dojem z voňavého produktu, vhodný také k  zahradnímu posezení jako nepostradatelný společník venkovních luceren.

Svíčka v plechovce-Pečený perníček

169,00 
Lahodná vůně čerstvě upečených perníčků, muškátových oříšků, skořice a medu se stane nepostradatelným společníkem zimních večerů. ČESKÝ VÝROBEK - ryze česká manufaktura, zaměřená na ruční výrobu svíček s dlouholetou tradicí složení: rostlinný vosk sójový vosk

Svíčka v plechovce Andělská láska

169,00 
Jedinečná vůně, která vás doslova pohltí. Speciální složení dodává vůni na jedinečnosti. Lehce nasládlá vůně noblesního parfému se rychle stala nejoblíbenější vůní. Originální balení v plechové dóze je úžasným doplňkem, který dotváří krásný dojem z voňavých produktů. Po vyhoření svíčky najde jistě i další využití. ČESKÝ VÝROBEK - ryze česká manufaktura, zaměřená na ruční výrobu svíček s dlouholetou tradicí. složení: rostlinný vosk váha: /- 100 g | doba hoření 20 hodin Nenechávejte hořet bez dozoru! parfemace: svíčka s vysokou parfemací | 6-7% parfemace - Andělská láska

Set tří kusů vánočních svíček

119,00 
Set 3 ks vánočních svíček obsahuje: stromeček, anděla a hvězdu. Zpestří každý vánoční stůl a navodí tu pravou vánoční atmosféru. Materiál - parafín.

Adventní svíčka Anděl 15cm

109,00 

Velká bílá svíčka ve tvaru Anděla. Hodí se na každý vánoční stůl. Materiál - parafín. Váha - 440 g. Rozměry svíčky - 14,5x 4,5 x 15,2 cm

 

Svíčky

139,00 
Večer za svitu svíček? Nenechávejte svůj svícen prázdný a užívejte si hřejivé mihotání den co den. Svíčka je bez parfemace. Cena je za 7 kusů. Doba hoření jsou 4 hodiny.
Průměr 2,2 cm, délka 11 cm.

Svíčky

139,00 
Večer za svitu svíček? Nenechávejte svůj svícen prázdný a užívejte si hřejivé mihotání den co den. Svíčka je bez parfemace. Cena je za 7 kusů. Doba hoření jsou 4 hodiny.
Průměr 2,2 cm, délka 11 cm.

Svíčky

139,00 
Večer za svitu svíček? Nenechávejte svůj svícen prázdný a užívejte si hřejivé mihotání den co den. Svíčka je bez parfemace. Cena je za 7 kusů. Doba hoření jsou 4 hodiny.
Průměr 2,2 cm, délka 11 cm.

Svíčka- Koncentrace

299,00 
Svíčka- Koncentrace KONCENTRACE - citron, máta, grep, lemongrass 100% esenciální oleje zdobena křišťálem a bylinkami Výrobce a dodavatel: Bc. Monika Mužíková

Dřevěný svícen na pověšení na zeď / velký

290,00 
Dřevěný svícen na pověšení na zeď, barva tmavá, hnědá, nebo světlé dřevo. Vyberte si prosím odstín, o který máte zájem. Ošetřeno nezávadným mořidlem. 47 x 8,5 cm