Zobrazuji všech 16 výsledků

Zobrazeno 12 24 48

Mléčenka-svíčka/grep,borovice,hřebíček

349,00 
Keramická mléčenka- do ní jsme odlily kvalitní sójovou svíčku. Vůně je přírodní- esenciální oleje borovice, grep a hřebíček. Po vyhoření svíčky vám zbyde kouzelná mléčenka.

Svíčka bílý domeček/9×6 cm

99,00 
Krásná svíčka v ojíněném, rustikálním vzhledu ve tvaru domečku. 9x6 cm

Svíčka ježek

159,00 

Detailní popis produktu

Hnědá svíčka ve tvaru ježka. Šířka: 10 cm, výška: 7 cm. Opravdu kásná.

Vonný vosk-Dětská bavlna,30 g

85,00 
Sluncem provoněné bavlníkové pole se špetkou citrónu, vodními akcenty zeleného mechu, kombinované s jemnými bílými květy se spojí v eleganci čisté lehkosti. Obklopte se vůněmi plnými dobré nálady a harmonie. 1  ČESKÝ VÝROBEK - ryze česká manufaktura, zaměřená na ruční výrobu svíček s dlouholetou tradicí složení: rostlinný vosk s vysokou parfemací | 10% parfemace parfemace: vonný esenciální olej - Frozen Cranberry váha: 30 gramů | doba provonění 12 - 15 hodin použití: vonný vosk do aromalamp k decentnímu a dlouhotrvajícímu provonění, bytové vůně jsou vhodné do všech prostor * Vložte vonný vosk do aromalampy, zapalte svíčku a nechte odpařovat. V případě, že je intenzita vůně příliš silná, požíjte pouze polovinu vonného vosku. Nenechávejte hořet bez dozoru.   * Nikdy NEVKLÁDEJTE vonný vosk do znečištěné aromalampy, kde zůstaly zbytky vody a vonného oleje!!!   

Vonný vosk-Jasmín a orchidej,30g

85,00 
JASMÍN & ORCHIDEJ | silně vonící vonný vosk Vaše mysl se v mžiku přenese do rozkvetlých zahrad. Neodolatelné květy orchidejí, jasmínu, jemných fialek a růží, jsou namíchány do romantické vůně. Luxusní květinová vůně, díky které se budete cítit pozitivně naladěni. složení:       rostlinný vosk s vysokou parfemací | 10% parfemace parfemace: vonný esenciální olej - Jasmín & orchidej hmotnost:   30 gramů | doba provonění 12 - 15 hodin použití:        vonný vosk do aromalamp k decentnímu a dlouhotrvajícímu provonění, bytové vůně jsou vhodné do všech prostor * Vložte vonný vosk do aromalampy, zapalte svíčku a nechte odpařovat. V případě, že je intenzita vůně příliš silná, požíjte pouze polovinu vonného vosku. Nenechávejte hořet bez dozoru. 1  ČESKÝ VÝROBEK - ryze česká manufaktura, zaměřená na ruční výrobu svíček s dlouholetou tradicí

Set tří kusů vánočních svíček

99,00 
Set 3 ks vánočních svíček obsahuje: stromeček, anděla a hvězdu. Zpestří každý vánoční stůl a navodí tu pravou vánoční atmosféru. Materiál - parafín.

Adventní svíčka Anděl 15cm

109,00 

Velká bílá svíčka ve tvaru Anděla. Hodí se na každý vánoční stůl. Materiál - parafín. Váha - 440 g. Rozměry svíčky - 14,5x 4,5 x 15,2 cm

 

Svíčky

139,00 
Večer za svitu svíček? Nenechávejte svůj svícen prázdný a užívejte si hřejivé mihotání den co den. Svíčka je bez parfemace. Cena je za 7 kusů. Doba hoření jsou 4 hodiny.
Průměr 2,2 cm, délka 11 cm.

Svíčky

139,00 
Večer za svitu svíček? Nenechávejte svůj svícen prázdný a užívejte si hřejivé mihotání den co den. Svíčka je bez parfemace. Cena je za 7 kusů. Doba hoření jsou 4 hodiny.
Průměr 2,2 cm, délka 11 cm.

Dřevěný svícen na pověšení na zeď / velký

290,00 
Dřevěný svícen na pověšení na zeď, barva tmavá, hnědá, nebo světlé dřevo. Vyberte si prosím odstín, o který máte zájem. Ošetřeno nezávadným mořidlem. 47 x 8,5 cm