Zobrazuji všech 15 výsledků

Zobrazeno 12 24 48

Mixit-křupavé ořechy a ovoce v čokoládě

169,00 
Milujete čokoládu, křupavé ovoce a ořechy? My se zamilovali a zamixovali do spojení všech tří dobrot. Ochutnejte naprosté chuťové blaho při křupnutí pořádné vrstvy čokolády, pod kterou se skrývá mrazem sušený rybíz, maliny, jahody, borůvky nebo lískové oříšky a mandle. Varujeme před zaláskováním na první ochutnání. Dodavatel.výrobce: Mixit.cz

Levandulová čokoládka

13,00 
Kompletní specifikace
Luxusní belgická hořká mini čokoládka s kousky levandulových květů. Podíl kakaa min. 52%. Dokonalý mini dáreček např. pro svatební hosty nebo jako pozornost pro zákazníky. Cena za 1ks - 4,5g. Výrobce Belgie.
Balena v krásném dárkovém papíru.

Levandulové mini čokoládky

69,00 
 4ks mini levandulových čokoládek Belgická hořká mini čokoládka s kousky levandulových květů. Podíl kakaa min. 60%. Hmotnost: 1 kus 4,5g Dokonalý mini dáreček např. pro svatební hosty nebo jako pozornost pro klienty, kolegy, kamarádky.

Vánoční čokoláda-10g

45,00 
Sladký vánoční dárek. Dárková vánoční mléčná čokoláda 10 g s vánočním motivem - Vánoční čas. Krásný drobný, ale milý vánoční dáreček.

Lízátko-hvězdička

45,00 
Čokoládové lízátko je naší odpovědí na to, jak nemít upatlané ruce od čokolády. Od kvalitní čokolády provoněné vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Tahle hvězdička voní, křupe a zároveň se pomalu rozplývá na jazyku.
 • poctivá česká výroba
 • čistá přírodní chuť
 • pravá vanilka
 • bez palmového oleje
 • bez lepku
 • závislost na pořádné čokoládě
Minimální obsah kakaové sušiny v čokoládě: mléčná 34 %, hořká 64 %, bílá 38 % Ingrediencekakaová hmotakakaové máslosušené mléko, cukr, emulgátor: sojový lecitin, aroma: přírodní vanilka Hmotnost: 23g Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 558kcal/2317kJ, tuky 41,9g, sacharidy 37g z toho cukry 34g, bílkoviny 7,4g.   KAKAOVNÍK s.r.o. Vazová 2451 688 01 Uherský Brod

Vánoční čokoláda

125,00 
Co dostanete, když spojíte dvě nejlepší věci na světě? Jemnou mléčnou vánoční čokoládu provoněnou vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku.
 • poctivá česká výroba
 • čistá přírodní chuť
 • pravá vanilka
 • bez palmového oleje
 • bez lepku
 • závislost na pořádné čokoládě
Ingrediencekakaová hmota 34 %kakaové máslosušené mléko, cukr, emulgátor: sojový lecitin, aroma: přírodní vanilka, potisk (kakaové máslo, barviva: E101, E120, E171) Hmotnost: 85g Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 575kcal/2395kJ, tuky 38g, sacharidy 49g z toho cukry 48g, bílkoviny 7,9g. KAKAOVNÍK s.r.o. Vazová 2451 688 01 Uherský Brod

Vánoční čokoláda

125,00 
Co dostanete, když spojíte dvě nejlepší věci na světě? Jemnou hořkou vánoční čokoládu provoněnou vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku.
 • poctivá česká výroba
 • čistá přírodní chuť
 • pravá vanilka
 • bez palmového oleje
 • bez lepku
 • závislost na pořádné čokoládě
Ingrediencekakaová hmota 64 %kakaové máslo, cukr, emulgátor: sojový lecitin, aroma: přírodní vanilka, potisk (kakaové máslo, barviva: E101, E120, E171) Hmotnost: 85g Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 558kcal/2317kJ, tuky 41,9g, sacharidy 37g z toho cukry 34g, bílkoviny 7,4g.     KAKAOVNÍK s.r.o. Vazová 2451 688 01 Uherský Brod

Vánoční čokoláda

125,00 
Co dostanete, když spojíte dvě nejlepší věci na světě? Jemnou bílou vánoční čokoládu provoněnou vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku. 
 • poctivá česká výroba
 • čistá přírodní chuť
 • pravá vanilka
 • bez palmového oleje
 • bez lepku
 • závislost na pořádné čokoládě
Ingrediencekakaové máslo 31,1 %, sušené mléko, cukr, emulgátor: sojový lecitin, aroma: přírodní vanilka, potisk (kakaové máslo, barviva: E101, E120, E171) Hmotnost: 85g Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 590kcal/2460kJ, tuky 39,7g, sacharidy 50,5g z toho cukry 50,5g, bílkoviny 7g. Dodavatel a výrobce: KAKAOVNÍK s.r.o. Vazová 2451 688 01 Uherský Brod

Levandulová čokoláda/jahoda,levandule

145,00 

DETAILNÍ POPIS PRODUKTU

Lahodná kombinace bílé čokolády, jahod a levandule lékařské vás okouzlí dokonalým souzněním chutí. Díky skvělému výrobnímu postupu ucítíte chuť jahod a levandule v každém kousku čokolády. Stačí nechat jaholádu pomalu rozpouštět na jazyku a ... Hmotnost: 50 g Složení: kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, jahody, mletá levandule lékařská Obsah kakaové sušiny nejméně 50%. Může obsahovat stopy ořechů a arašídů. Pro levandulovou farmu vyrábí: Herufek s.r.o., Čejč 457 - rodinná čokoládovna z Jižní Moravy.  S láskou vyrobeno na jižní Moravě. Návod ke konzumaci: pohodlně se usaďte, vložte kousek čokolády do úst, zavřete oči a soustřeďte se na jednotlivé chutě, vychutnávejte, klidně si zavrňte, mlaskněte, pomalu se přenášíte do Lavandie. Vítáme vás! Důležité upozornění: Tato čokoláda je tak skvělá, že může dojít k jejímu akutnímu nedostatku. Doporučujeme nedělit se a uchovávat na tajném místě.

Levandulová čokoláda/hořká

145,00 

Detailní popis produktu

Famózní hořká čokoláda s levandulí z jižní Moravy skvěle doladí chvíle odpočinku po namáhavém dnu. Díky skvělému výrobnímu postupu ucítíte chuť levandule v každém kousku čokolády. Nechte ji pomalu rozpouštět na jazyku a vychutnávejte. Hmotnost: 50g Vhodné pro vegany. Složení: kakaové boby, třtinový cukr, mletá levandule lékařská Obsah kakaové sušiny nejméně 70%. Může obsahovat stopy ořechů a arašídů. Uchovávejte v suchu při teplotě do 20°C S láskou vyrobeno na jižní Moravě.

Levandulová čokoláda/mléčná

145,00 

Detailní popis produktu

Delikátní mléčná čokoláda s levandulí z jižní Moravy je dokonalou odměnou po namáhavém dni. Díky skvělému výrobnímu postupu ucítíte chuť levandule v každém kousku čokolády. Nechte ji pomalu rozpouštět na jazyku a vychutnávejte. Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko, mletá levandule lékařská Obsah kakaové sušiny nejméně 50%. Může obsahovat stopy ořechů a arašídů. S láskou vyrobeno na jižní Moravě. Vhodná jako dárek.

Čokoládky-sada

69,00 
 
Dárkové balení sady 4ks mini levandulových čokoládek s dřevěným srdíčkem. Belgická hořká mini čokoládka s kousky levandulových květů. Podíl kakaa min. 60%. Dokonalý mini dáreček např. pro svatební hosty nebo jako pozornost pro klienty, kolegy, kamarádky. Balena v krásném dárkovém balení.

Čokoláda

175,00 
Kompletní specifikace Luxusní hořká belgická čokoláda s levandulovými květy. Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, přírodní vanilkové aroma, sójový lecitin, levandule 1%. Obsah kakaové sušiny min. 60%. Obsahuje kousky levandulových květů. Hmotnost: 70g. Belgie. Balena v krásném dárkovém papíru. Dodavatel: mojelevandule.cz

Mini čokoládka s levandulí

13,00 
Čokoládový čtvereček z hořké čokolády s levandulí Luxusní belgická hořká mini čokoládka, s kousky levandulových květů. Podíl kakaa min 52%. Všestrannost použití levandule je opravdu obdivuhodná!Už jste ochutnali výbornou hořkou čokoládu s levandulí? Že ne? Tak právě teď je ten nejvyšší čas. Bude to pro Vás jistě překvapením, ale tato kvalitní hořká čokoláda není původem z Francie, ale je to belgická čokoláda. Je tak výborná,že jsme ji museli zařadili do naší nabídky produktů s levandulí. Belgická hořká čokoláda s intenzivní, aromatickou chutí levandule, si jistě najde své obdivovatele. Spojení hořké čokolády s levandulí vytváří překvapivě harmonickou kombinaci, které prostě nelze odolat. Belgická čokoládovna Dolfin vyrábí vysoce kvalitní čokolády. Vychutnejte si tento originální produkt i Vy. Díky našemu e-shopu si můžete levandulovou čokoládu o hmotnosti 4,5 g dopřát kdykoliv na ni dostanete chuť. Darujte svým blízkým originální balení této hořké čokolády s kousky levandulových kvítků. Obsah kakaa v této hořké čokoládě je min. 60%.Čokoláda obsahuje sóju.Může také obsahovat stopy ořechů, mléka, pšenice a vajec.Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, levandule z Provence 1%, přírodní vanilka, emulgátor: sojový lecitin. Rozměr: 3,6 x 3,6 x 0,5 cm Výrobce- Dolfin Belgie, Dodavatel www.moje levandule.cz VELKOOBCHOD ProvenceStyle.cz Výdejní místo, maloobchodní prodejna a kontaktní adresa: Obchod Levandule Křižíkova 37 18600 Praha 8 - Karlín Balena v krásném dárkovém papíru.

Levandulové mini čokoládky – sada

69,00 
Dárkové balení sady 4ks mini levandulových čokoládek s dřevěným srdíčkem, podíl kakaa min. 60%., baleno 4 x 4,5g Popis Čokoládový čtvereček z hořké čokolády s levandulí Levandule je symbolem něhy a klidu, dává hořké čokoládě jemnou vůni a chuť. Balené degustační sousto pro milovníky kvalitní středně hořké čokolády a levandule. Vhodné také do kapsy na cesty, nebo jako malá pozornost pro vaše klienty. Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, levandule, přírodní vanilka. Emulgátor: sojový lecitin. Alergeny: obsahuje sójový lecitin a lískové oříšky. Může obsahovat stopymléka, lepek, vejce a jiné ořechy. Rozměr: 3,6 x 3,6 x 0,5 cm Vyrobeno v Belgii, Dolfin Dodavatel: VELKOOBCHOD ProvenceStyle.cz Výdejní místo, maloobchodní prodejna a kontaktní adresa: Obchod Levandule Křižíkova 37 18600 Praha 8 - Karlín Podíl kakaa min. 60%.