Zobrazuji všech 18 výsledků

Zobrazeno 12 24 48

Vánoční keramický hrnek a horká čokoláda-Já sním o bílých Vánocích

249,00 
Dárkové balení keramického hrnku a horké čokolády 27 g k přípravě oblíbeného teplého nápoje. Ideální dárek k Vánocům pro přátelé, kamarády nebo kolegy.

Mléčná čokoláda Kouzelné Vánoce

45,00 
Sladký vánoční dárek. Dárková vánoční mléčná čokoláda 10 g s vánočním motivem - Kouzelné vánoce. Krásný drobný, ale milý vánoční dáreček.

Vánoční čokoláda-Kouzelné Vánoce/Děti u kostela

45,00 
Sladký vánoční dárek. Dárková vánoční mléčná čokoláda 10 g s vánočním motivem - Veselé Vánoce - děti u kostela. Krásný drobný, ale milý vánoční dáreček.

Vánoční čokoládové srdíčko bílá čokoláda

50,00 
Co dostanete, když spojíte dvě nejmilovanější věci na světě? Jemné bílé vánoční srdíčko provoněné vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku. Složení: kakaové máslo 38 %, sušené mléko, kakaový likér, cukr, emulgátor: sojový lecitin, aroma: přírodní vanilka, potisk (kakaové máslo, barviva: E101, E120, E171) Alergeny: Může obsahovat stopy skořápkových plodů. Skladování: Skladujte v teplotě do 24°C při relativní vlhkosti do 65%. Chraňte před slunečním zářením. Balení: 14 g Výrobce a dodavatel: Čokoládovna Janek Motiv se může lišit.

Vánoční čokoládové srdíčko mléčné

50,00 
Tak takhle chutnají Vánoce. Co dostanete, když spojíte dvě nejmilovanější věci na světě? Jemné mléčné vánoční srdíčko provoněné vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku. Ingrediencekakaová hmota 34 %, kakaové máslo, sušené mléko, cukr, emulgátor: sójový lecitin, aroma: přírodní vanilka, potisk (kakaové máslo, barviva: E101, E120, E170) Hmotnost: 14g Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 575kcal/2395kJ, tuky 38g, sacharidy 49g z toho cukry 48g, bílkoviny 7,9g. Minimální trvanlivost: 12 měsíců Skladujte v suchu a temnu při teplotách do 20°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Dodavatel a výrobce: Čokoládovna Janek Motiv se může lišit.

Vánoční čokoládové srdíčko hořké

50,00 
Co dostanete, když spojíte dvě nejmilovanější věci na světě? Výrazné hořké vánoční srdíčko provoněné vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku. Ingrediencekakaová hmota (64 %), kakaové máslo, cukr, emulgátor: sójový lecitin, aroma: přírodní vanilka, potisk (kakaové máslo, barviva: E101, E120, E170) Hmotnost: 14g Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 558kcal/2317kJ, tuky 41,9g, sacharidy 37g z toho cukry 34g, bílkoviny 7,4g. Minimální trvanlivost: 12 měsíců Skladujte v suchu a temnu při teplotách do 20°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce a dodavatel: Čokoládovna Janek   Motiv se může lišit.

Vánoční čokoládové lízátko Andělíček

65,00 
Čokoládové lízátko ve tvaru andělíčka je naší odpovědí na to, jak nemít upatlané ruce od čokolády. Od kvalitní čokolády provoněné vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplývá na jazyku. Minimální obsah kakaové sušiny v čokoládě: mléčná 34 %, hořká 64 %, bílá 38 % Ingrediencekakaová hmotakakaové máslosušené mléko, cukr, emulgátor: sojový lecitin, aroma: přírodní vanilka Hmotnost: 23g Minimální trvanlivost: 12 měsíců Skladujte v suchu a temnu při teplotách do 20°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce, dodavatel: Čokoládovna Janek

Levandulová čokoládka

13,00 
Kompletní specifikace
Luxusní belgická hořká mini čokoládka s kousky levandulových květů. Podíl kakaa min. 52%. Dokonalý mini dáreček např. pro svatební hosty nebo jako pozornost pro zákazníky. Cena za 1ks - 4,5g. Výrobce Belgie.
Balena v krásném dárkovém papíru.

Levandulové mini čokoládky

69,00 
 4ks mini levandulových čokoládek Belgická hořká mini čokoládka s kousky levandulových květů. Podíl kakaa min. 60%. Hmotnost: 1 kus 4,5g Dokonalý mini dáreček např. pro svatební hosty nebo jako pozornost pro klienty, kolegy, kamarádky.

Vánoční čokoláda/hořká

99,00 
Co dostanete, když spojíte dvě nejlepší věci na světě? Jemnou hořkou vánoční čokoládu provoněnou vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku.
 • poctivá česká výroba
 • čistá přírodní chuť
 • pravá vanilka
 • bez palmového oleje
 • bez lepku
 • závislost na pořádné čokoládě
Ingrediencekakaová hmota 34 %kakaové máslosušené mléko, cukr, emulgátor: sojový lecitin, aroma: přírodní vanilka, potisk (kakaové máslo, barviva: E101, E120, E171) Hmotnost: 85g Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 575kcal/2395kJ, tuky 38g, sacharidy 49g z toho cukry 48g, bílkoviny 7,9g. KAKAOVNÍK s.r.o. Vazová 2451 688 01 Uherský Brod

Vánoční čokoláda/mléčná

99,00 
Co dostanete, když spojíte dvě nejlepší věci na světě? Jemnou mléčnou vánoční čokoládu provoněnou vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku.
 • poctivá česká výroba
 • čistá přírodní chuť
 • pravá vanilka
 • bez palmového oleje
 • bez lepku
 • závislost na pořádné čokoládě
Ingrediencekakaová hmota 64 %kakaové máslo, cukr, emulgátor: sojový lecitin, aroma: přírodní vanilka, potisk (kakaové máslo, barviva: E101, E120, E171) Hmotnost: 85g Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 558kcal/2317kJ, tuky 41,9g, sacharidy 37g z toho cukry 34g, bílkoviny 7,4g.     KAKAOVNÍK s.r.o. Vazová 2451 688 01 Uherský Brod

Levandulová čokoláda/jahoda,levandule

149,00 

DETAILNÍ POPIS PRODUKTU

Lahodná kombinace bílé čokolády, jahod a levandule lékařské vás okouzlí dokonalým souzněním chutí. Díky skvělému výrobnímu postupu ucítíte chuť jahod a levandule v každém kousku čokolády. Stačí nechat jaholádu pomalu rozpouštět na jazyku a ... Hmotnost: 50 g Složení: kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, jahody, mletá levandule lékařská Obsah kakaové sušiny nejméně 50%. Může obsahovat stopy ořechů a arašídů. Pro levandulovou farmu vyrábí: Herufek s.r.o., Čejč 457 - rodinná čokoládovna z Jižní Moravy.  S láskou vyrobeno na jižní Moravě. Návod ke konzumaci: pohodlně se usaďte, vložte kousek čokolády do úst, zavřete oči a soustřeďte se na jednotlivé chutě, vychutnávejte, klidně si zavrňte, mlaskněte, pomalu se přenášíte do Lavandie. Vítáme vás! Důležité upozornění: Tato čokoláda je tak skvělá, že může dojít k jejímu akutnímu nedostatku. Doporučujeme nedělit se a uchovávat na tajném místě.

Levandulová čokoláda/hořká

149,00 

Detailní popis produktu

Famózní hořká čokoláda s levandulí z jižní Moravy skvěle doladí chvíle odpočinku po namáhavém dnu. Díky skvělému výrobnímu postupu ucítíte chuť levandule v každém kousku čokolády. Nechte ji pomalu rozpouštět na jazyku a vychutnávejte. Hmotnost: 50g Vhodné pro vegany. Složení: kakaové boby, třtinový cukr, mletá levandule lékařská Obsah kakaové sušiny nejméně 70%. Může obsahovat stopy ořechů a arašídů. Uchovávejte v suchu při teplotě do 20°C S láskou vyrobeno na jižní Moravě.

Levandulová čokoláda/mléčná

149,00 

Detailní popis produktu

Delikátní mléčná čokoláda s levandulí z jižní Moravy je dokonalou odměnou po namáhavém dni. Díky skvělému výrobnímu postupu ucítíte chuť levandule v každém kousku čokolády. Nechte ji pomalu rozpouštět na jazyku a vychutnávejte. Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko, mletá levandule lékařská Obsah kakaové sušiny nejméně 50%. Může obsahovat stopy ořechů a arašídů. S láskou vyrobeno na jižní Moravě. Vhodná jako dárek.

Čokoládky-sada

69,00 
 
Dárkové balení sady 4ks mini levandulových čokoládek s dřevěným srdíčkem. Belgická hořká mini čokoládka s kousky levandulových květů. Podíl kakaa min. 60%. Dokonalý mini dáreček např. pro svatební hosty nebo jako pozornost pro klienty, kolegy, kamarádky. Balena v krásném dárkovém balení.

Čokoláda

175,00 
Kompletní specifikace Luxusní hořká belgická čokoláda s levandulovými květy. Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, přírodní vanilkové aroma, sójový lecitin, levandule 1%. Obsah kakaové sušiny min. 60%. Obsahuje kousky levandulových květů. Hmotnost: 70g. Belgie. Balena v krásném dárkovém papíru. Dodavatel: mojelevandule.cz

Mini čokoládka s levandulí

13,00 
Čokoládový čtvereček z hořké čokolády s levandulí Luxusní belgická hořká mini čokoládka, s kousky levandulových květů. Podíl kakaa min 52%. Všestrannost použití levandule je opravdu obdivuhodná!Už jste ochutnali výbornou hořkou čokoládu s levandulí? Že ne? Tak právě teď je ten nejvyšší čas. Bude to pro Vás jistě překvapením, ale tato kvalitní hořká čokoláda není původem z Francie, ale je to belgická čokoláda. Je tak výborná,že jsme ji museli zařadili do naší nabídky produktů s levandulí. Belgická hořká čokoláda s intenzivní, aromatickou chutí levandule, si jistě najde své obdivovatele. Spojení hořké čokolády s levandulí vytváří překvapivě harmonickou kombinaci, které prostě nelze odolat. Belgická čokoládovna Dolfin vyrábí vysoce kvalitní čokolády. Vychutnejte si tento originální produkt i Vy. Díky našemu e-shopu si můžete levandulovou čokoládu o hmotnosti 4,5 g dopřát kdykoliv na ni dostanete chuť. Darujte svým blízkým originální balení této hořké čokolády s kousky levandulových kvítků. Obsah kakaa v této hořké čokoládě je min. 60%.Čokoláda obsahuje sóju.Může také obsahovat stopy ořechů, mléka, pšenice a vajec.Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, levandule z Provence 1%, přírodní vanilka, emulgátor: sojový lecitin. Rozměr: 3,6 x 3,6 x 0,5 cm Výrobce- Dolfin Belgie, Dodavatel www.moje levandule.cz VELKOOBCHOD ProvenceStyle.cz Výdejní místo, maloobchodní prodejna a kontaktní adresa: Obchod Levandule Křižíkova 37 18600 Praha 8 - Karlín Balena v krásném dárkovém papíru.

Levandulové mini čokoládky – sada

69,00 
Dárkové balení sady 4ks mini levandulových čokoládek s dřevěným srdíčkem, podíl kakaa min. 60%., baleno 4 x 4,5g Popis Čokoládový čtvereček z hořké čokolády s levandulí Levandule je symbolem něhy a klidu, dává hořké čokoládě jemnou vůni a chuť. Balené degustační sousto pro milovníky kvalitní středně hořké čokolády a levandule. Vhodné také do kapsy na cesty, nebo jako malá pozornost pro vaše klienty. Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, levandule, přírodní vanilka. Emulgátor: sojový lecitin. Alergeny: obsahuje sójový lecitin a lískové oříšky. Může obsahovat stopymléka, lepek, vejce a jiné ořechy. Rozměr: 3,6 x 3,6 x 0,5 cm Vyrobeno v Belgii, Dolfin Dodavatel: VELKOOBCHOD ProvenceStyle.cz Výdejní místo, maloobchodní prodejna a kontaktní adresa: Obchod Levandule Křižíkova 37 18600 Praha 8 - Karlín Podíl kakaa min. 60%.