Zobrazuji všechny 3 výsledky

Zobrazeno 12 24 48

Náušnice-srdce z lávy

150,00 
Náušnice srdce z lávy- zelené/ 2 cm x 1.6 cm Láva- Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní. Bižutérní kov

Náušnice-láva, strom života

180,00 
Náušnice-láva, strom života Zelená varianta- krásný odstín zelené Strom života- komponent bižutérní kov Láva- Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní.

Náušnice-láva,strom života

180,00 
Náušnice-láva, strom života Fialová varianta- krásný odstín levandulové Strom života- komponent bižutérní kov Láva- Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní.