O mně

Vítám Vás na

našich voňavých stránkách

ikona-levandule

Příběh Levandulového krámku se začal psát před třinácti lety, kdy jsem po těžkém úrazu hlavy, kvůli kterému jsem začala mít poruchy spánku a prakticky jsem přestala spát, ale byla jsem ráda, že jsem úraz vůbec přežila, tak jsem se chtěla někam jinam posunout. Přehodnotila jsem svůj život a hledala jsem, co by mne bavilo a naplňovalo.

Levandule mi nevstoupila do života jen tak. Člověk totiž, když vyšle přání a jde si za ním, tak se začnou dít zázraky. Moje maminka levanduli pěstovala na zahradě odjakživa, dávno před tím, než začala být u nás levandule populární a najednou ji jakoby objevili všichni.

Začala jsem po nocích péct levandulové sušenky. Zprvu jen tak a posléze pro kavárny, do salónů, penzionů. Pak se přidaly levandulové bábovky a už to jelo. Jenže, když to děláte opravdu velmi poctivě, z másla, z kvalitní levandule, tak je to velmi pracné a náročné a už se to z domu dělat nedalo. Tak jsem hledala, co k tomu přidat. A vstoupila do toho Francie a nádherné kytice levandule, na dlouhých stoncích, fialové a neskutečné vůně. A to byl začátek Levandulového krámku. Ke kyticím se postupně přidala
levandulová kosmetika. Byt už nám s dcerou a levandulí nestačil a tak jsem se ohlížela, kam se přesídlit. Milovala jsem už tehdy Pálavu, cítila jsem se tam doma a nacházela jsem tam klid pro svou duši. V Mikulově jsem objevila domeček s nebytovým prostorem pro Levandulový krámek. Odstěhovaly jsme s dcerou do Mikulova a já jsem začala budovat svůj levandulový sen. Poctivě, pomalinku, krok za krokem. Levanduli na věnce a do kytic si pěstuji sama. V Krámku nabízím nejenom kosmetiku, věnečky, ale i krásné bytové dekorace, anděly, drobnosti na tvoření, čokolády, marmelády, sirupy, levandulové víno, med, kávu a nově i vína přímo od vinaře plněná pro Levandulový krámek. Můžete si u nás také zakoupit skleničku MILUJU MIKULOV, nebo plecháčky s Mikulovem.

Levandulový příběh se píše dál. Děkuji za přízeň a budu se na Vás těšit v našem Levandulovém krámku, v domečku pod Svatým kopečkem v Mikulově, nebo v našem voňavém Ubytování s vůní levandule.

Mějte se krásně, levandulově. Ida z Krámku

Sdílejte nás na sítích
PRAVIDLA NAŠEHO UBYTOVÁNÍ

Výpíchla jsem zde pár detailu, které Vás budou určitě zajímat

V POKOJI NALEZNETE KUCHYŇKU A TOALETU
PARKOVÁNÍ VAŠE AUTA NAJDETE PŘED BARÁKEM
KOUŘENÍ JE POVOLENO POUZE NA DVORKU
WIFI JE ZDARMA
UBYTOVÁNÍ PO CELÝ ROK
KONTAKTUJTE NÁS 🙂
Košík

PŘIHLÁSIT SE

Ještě nemáte účet?

Používáme soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.
Začněte psát a uvidíte produkty, které hledáte.