Ubytování

Co potřebujete vědět

Voňavé ubytování

ikona-levandule

Ubytování s vůní levandule je ubytování v soukromí rodinného domu, pod Svatým kopečkem v Mikulově. Dům leží 900 metrů od centra města Mikulova. Je to klidné ubytování vhodné pro páry, pro kamarádky, pro maminku s dcerou, pro přítelkyně ze školy. Je u nás krásný klid a dýchne na Vás kouzlo starých časů, vůně levandule a pohoda. Ubytování pronajímáme vždy jen jedněm zájemcům, takže u nás naleznete opravdový klid. Prostorný dvůr, který je k ubytování k dispozici nabízí posezení a poležení. V případě krásného počasí podáváme snídaně venku, jinak je možnost snídaní v našem útulném vináriu.
Přijeďte k nám zažít MIKULOV 🙂

Pro rozbalení fotek, musíte kliknout na slider

Vybavení pokoje

Koupelna, WC, televize, fén, rychlovarná konvice, kávovar, ručníky, talíře a skleničky.

Kouření

Kouření je na pokojích zakázáno, ale naše zahrada je vám k dispozici

UBYTOVÁNÍ

Pronájem pokojů máme celoročně.

Parkování

Parkování zdarma 300m od ubytování.

WIFI

WIFI je v ubytování zdarma

Stravování

Rádi Vám nachystáme snídani na dvorku, nebo v našem vináriu.

Co jste možná ještě nevěděli

Více o ubytování

ikona-levandule

Z domu si ráno můžete vyšlápnout lesem na Svatý kopeček a za deset minut jste na snídani zpět. Kousek od domu se nachází Lom Janičův vrch, který láká ke koupání. V Mikulově je i nové koupaliště. Kousek do Klentnice, do Pavlova, do Valtic, do Lednice. Spousta cyklostezek, Aqualand Moravia také kousek, do Vídně 80 kilometrů. Pálavu a Mikulov si zamilujete.

Apartmán tvoří dva pokoje. V jednom se nachází dvoulůžko, komoda, skříň, kredenc s nádobím, sklem a příbory. Je zde i televize a konvice. Z tohoto pokoje se vchází do koupelny vybavené sprchovým koutem, toaletou, osuškami a ručníky. K dispozici je i fén. Druhý pokoj slouží jako přistýlkový - v případě potřeby. Dvě lůžka k dispozici. Je zde i lednička. Z tohoto pokoje se vchází na prostorný dvůr, kde můžete posedět, či poležet. Ubytování je samostatné patro domu.

Mikulov je krásné město s vůní jihu. Má zajímavé uličky, milá zákoutí. Spousta kaváren, restaurací, obchůdků láká k návštěvě. V Mikulově stojí za shlédnutí zámek, který je dominantou a je v samotném centru města, Sirotčí hrádek, Svatý kopeček, na koupání láka nedaleký lom. Město má nové koupaliště a kousek od Mikulova se nachází největší Aqualand Moravia. Blízko je Klentnice se Sirotčím hrádkem, Pavlov se zříceninou hradu Děvičky. Dolní Věstonice se svým muzeem a krásným Andělem lásky ve vinici, také stojí za návštěvu. Valtice a Lednice jsou rovněž kousek od Mikulova. Zámky v těchto městech jsou nádherné. Množství cyklostezek láká k projížďce. Kolo, brusle a můžete vyrazit na projížďku. Můžete jít i přechod Pálavou. Stačí jen nazout boty a vyrazit. Z našeho voňavého ubytování je to všude kousek.

V domě se kromě ubytování nachází i náš Levandulový krámek, kde si můžete zakoupit voňavé dárky z levandule z Pálavy a jiné drobné dárky a dekorací.

Přijeďte pobejt a užít si naše voňavé ubytování.

Těšíme se na vás.

Košík

PŘIHLÁSIT SE

Ještě nemáte účet?

Sidebar
Používáme soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku na našich webových stránkách. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s naším používáním souborů cookie.
Začněte psát a uvidíte produkty, které hledáte.